- Domů
- Nábytek
- Koberce
- Moderní kusové koberce
- Běhoun Cook & Clean 105731 Black White 50x150 cm
Běhoun Cook & Clean 105731 Black White 50x150 cm
Kód produktu: MUJKOBE163926
Telefonická objednávka
Kuchyňský běhoun, který díky gumě a latexu na rubové straně neklouže po dlažbě. Má velmi krátký vlas z polyesterového vlákna, a proto je měkký a snadno udržitelný. Stačí použít vysavač nebo kobercovou pěnu.
Rozměry:
50x150 cm
Odchylka v rozměru může být 1%, min 3 cm (norma ČSN P CEN/TS 14159).
Parametry:
Barva: Černá
Barva: Černobílá
Celková výška: 3 mm
Výška vlasu v mm: 0 mm
Celková váha: 1000 g/m2
Materiál: Syntetický (umělý)
Specifikace materiálu: Polyester
Typ vlasu: Vpichovaný - odolný
Certifikáty, udržitelnost: Certifikát Öko-Tex
Podklad: Guma (gel, protiskluzový)
Podklad: Latex
Styl: Moderní
Využití: Vnitřní
Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení
Speciální vlastnosti: Protiskluzový
Speciální vlastnosti: Kompatibilní s robotickým vysavačem
Speciální vlastnosti: Antistatický
Další vlastnosti: Snadná údržba
Určení dle místnosti: Kuchyně
Země původu: Egypt
Třásně: Ne
Způsob výroby: Strojně dělaný
Tvar: Obdélník
Typ produktu: Běhoun
Zobrazit více
Rozměry:
50x150 cm
Odchylka v rozměru může být 1%, min 3 cm (norma ČSN P CEN/TS 14159).
Parametry:
Barva: Černá
Barva: Černobílá
Celková výška: 3 mm
Výška vlasu v mm: 0 mm
Celková váha: 1000 g/m2
Materiál: Syntetický (umělý)
Specifikace materiálu: Polyester
Typ vlasu: Vpichovaný - odolný
Certifikáty, udržitelnost: Certifikát Öko-Tex
Podklad: Guma (gel, protiskluzový)
Podklad: Latex
Styl: Moderní
Využití: Vnitřní
Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení
Speciální vlastnosti: Protiskluzový
Speciální vlastnosti: Kompatibilní s robotickým vysavačem
Speciální vlastnosti: Antistatický
Další vlastnosti: Snadná údržba
Určení dle místnosti: Kuchyně
Země původu: Egypt
Třásně: Ne
Způsob výroby: Strojně dělaný
Tvar: Obdélník
Typ produktu: Běhoun
Zobrazit více
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Kuchyně |
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélník |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| DÉLKA | 150 cm |
| HMOTNOST | 1,3 kg |
| MATERIÁL | Syntetický (umělý) |
| CELKOVÁ VÝŠKA | 3 mm |
| VÝŠKA VLASU V MM | 0 mm |
| CELKOVÁ VÁHA | 1000 g/m2 |
| SPECIFIKACE MATERIÁLU | Polyester |
| TYP VLASU | Vpichovaný - odolný |
| PODKLAD | Latex, Guma (gel, protiskluzový) |
| CERTIFIKÁTY, UDRŽITELNOST | Certifikát Öko-Tex |
| VYUŽITÍ | Vnitřní |
| SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI | Antistatický, Vhodný pro podlahové topení, Kompatibilní s robotickým vysavačem, Protiskluzový |
| ZEMĚ PŮVODU | Egypt |
| TŘÁSNĚ | Ne |
| ZPŮSOB VÝROBY | Strojně dělaný |
| TYP PRODUKTU | Běhoun |
| DALŠÍ VLASTNOSTI | Snadná údržba |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Kuchyně |
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélník |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| DÉLKA | 150 cm |
| HMOTNOST | 1,3 kg |
| MATERIÁL | Syntetický (umělý) |
| CELKOVÁ VÝŠKA | 3 mm |
| VÝŠKA VLASU V MM | 0 mm |
| CELKOVÁ VÁHA | 1000 g/m2 |
| SPECIFIKACE MATERIÁLU | Polyester |
| TYP VLASU | Vpichovaný - odolný |
| PODKLAD | Latex, Guma (gel, protiskluzový) |
| CERTIFIKÁTY, UDRŽITELNOST | Certifikát Öko-Tex |
| VYUŽITÍ | Vnitřní |
| SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI | Antistatický, Vhodný pro podlahové topení, Kompatibilní s robotickým vysavačem, Protiskluzový |
| ZEMĚ PŮVODU | Egypt |
| TŘÁSNĚ | Ne |
| ZPŮSOB VÝROBY | Strojně dělaný |
| TYP PRODUKTU | Běhoun |
| DALŠÍ VLASTNOSTI | Snadná údržba |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze






