- Domů
- Kuchyň
- Barové stoly
- Barový stolek ANTAIOS Dekorhome
Barový stolek ANTAIOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Pokud jste milovníci designu, kteří hledají ten pravý kousek, který vypráví příběh a zároveň je symbolem udržitelnosti, barový stolek ANTAIOS je tou pravou volbou.
Tento unikátní stůl se zrodil z vášně k minulosti a recyklace, kde každý detail má svůj příběh. Stříbrný scooter se proměnil v elegantní a funkční barový stolek. Masivní mangovníková deska s patinou historie dodává každému kousku neopakovatelný šarm, zatímco tři police nabízejí praktický úložný prostor pro vaše oblíbené předměty.
Každý stůl je originál, který odráží vaši touhu po jedinečnosti a zároveň vaši zodpovědnost k životnímu prostředí.

Barva:
stříbrná / hnědá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 77 cm
výška: 116 cm
přihrádka (2x): 37 cm x 30 cm x 47 cm (ŠxVxH)
Hmotnost:
56 kg
Nosnost:
35 kg
Dodáváno v demontu. Stolička ani dekorace nejsou součástí dodávky.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Industriální |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Industriální |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní