- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barové židle 2 ks plast / kov Dekorhome
Barové židle 2 ks plast / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš set 2 barových židlí je ideální, pokud si chcete vychutnat skleničku vína nebo drobné občerstvení na baru. Skvěle vám však poslouží i jako dodatečné místo k sezení, když vám přijde návštěva.
Barové židle mají ergonomicky tvarované sedadlo s integrovaným nízkým opěradlem a vyplétaným vzhledem. Jsou vyrobené z robustního PP materiálu a stojí na pevných tepelně zpracovaných kovových nohách s dřevěným vzhledem, takže jsou robustní a odolné.
Sestavení barových židlí je jednoduché.
Barva:
bílá / hnědá
šedá / hnědá
černá / hnědá
bílá
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
polypropylen (PP) / kov
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 47,5 cm
výška: 95,5 cm
výška sedu: 74,5 cm
Hmotnost:
13,7 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 13,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Polypropylen |
| VÝŠKA SEDU | 74 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Barový stůl 120x60 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 632 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 575 Kč
Dub
Není skladem
4 631 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní