- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle látka / chrom Dekorhome
Barová židle látka / chrom Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše barová židle s textilním čalouněním je ideální, kdykoli si chcete vychutnat skleničku vína nebo drobné občerstvení na baru. Skvěle vám však poslouží i jako dodatečné místo k sezení, když vám přijde návštěva. Čistý a moderní design židle krásně doplní každý interiér.
Barová židle má chromovaný ocelový rám, který zajišťuje její stabilitu a odolnost. Měkký, molitanem polstrovaný sedák, opěradlo a opěrka nohou vám poskytnou pohodlí pro chvíle odpočinku. Mechanismus s plynovým pístem umožňuje snadno a pohodlně měnit výšku sedáku. Možnost otáčení o 360 stupňů je zárukou velké flexibility. Sestavení židle je jednoduché.
Barva:
krémová / chrom
žlutá / chrom
vínová / chrom
modrá / chrom
zelená / chrom
hnědá / chrom
šedohnědá taupe / chrom
světle šedá / chrom
tmavě šedá / chrom
černá / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 52 cm
výška: 92 - 112 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 37,5 cm
výška sedu: 63 - 83 cm
výška opěradla: 31 cm
průměr základny: 41,5 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 112 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm, 83 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Barový stůl Ø 60 cm Dekorhome
Barový stůl MDF / kov Dekorhome
Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome
Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 693 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 354 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
3 213 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní