- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle H109
Barová židle H109
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle H109 s nastavitelnou výškou s velkorysým rozsahem až 20 cm zaujme na první pohled.
Židle stojí na chromové podnoži, která je výškově nastavitelná. Kulatý sedák je silně polstrovaný a čalouněný jemnou "chlupatou" látkou v krémové barvě. Opěradlo je vyrobené z ohýbané překližky v nestárnoucím ořechovém dekoru.
Barva:
krémová / ořech / chrom
Materiál:
látka / překližka / kov
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 49 cm
výška: 85 - 105 cm
výška sedu: 61 - 81 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 85 cm, 105 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Překližka |
| VÝŠKA SEDU | 61 cm, 81 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Barová skříňka APATÉ Dekorhome
Barová skříňka s kolečky OFION Dekorhome
Barová skříňka FILEMON Dekorhome
Barová skříňka FILEMON Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
27 090 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
27 090 Kč
Barová skříňka ANTEA Dekorhome
Barová skříňka PRAIA Dekorhome
Stojan na víno PRAIA Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Šedá
Není skladem
21 602 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
20 490 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní