- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle AUB-431
Barová židle AUB-431
Telefonická objednávka
Moderní barová židle v potahovém materiálu připomínající broušenou kůži. Sedák i opěrák jsou efektně prošity ve tvaru diamantu. Centrální kovová noha i podstava jsou lakované práškovou barvou v barvě antracitu.
Židle je výškově nastavitelná.
Barva:
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 49 cm
výška: 96 - 117 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 36 cm
výška sedu: 62 - 83 cm
Hmotnost:
9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 117 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 83 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



Zboží ihned, platba za 14 dní