Spojení práce a sportu? Že se souběžně nedají dělat dvě věci najednou? Židle-kolo TRIP vás přesvědčí o opaku. Aktivní sezení na stacionárním kole stimuluje krevní oběh, zvyšuje okysličení krve, přispívá ke spalování kalorií a dodává příliv dobré energie. Všechno to má příznivý a pozitivní vliv na zdraví, a stejně tak i na produktivitu a soustředění.

TRIP je vyroben v kombinaci materiálů jako kov a plast v jedinečném černém provedení. Možnost výškově nastavit sedátko vám zajistí ještě vyšší komfort při šlapání. Odpor pedálů je nastavitelný až v 8 stupních. Nastavit si můžete jak jistící popruhy na pedálech, tak podpěrné rektifikační nožičky pro odstranění případných nerovností podlahy. Displej ukazuje funkce jako čas, vzdálenost, kalorie, rychlost a scan. TRIP vám zajistí zdravé a aktivní sezení. Židle je ideální pro použití v kanceláři nebo v domácí pracovně. Udělejte něco pro své zdraví a pořiďte si židličku TRIP.

Barva: 
černá

Materiál: 
kov / plast

Rozměry: 
šířka: 45 cm
hloubka: 75 cm
výška: 78 - 84 cm

Nosnost: 
110 kg

Hmotnost: 
20 kg

Dodáváno v demontu. 


Parametry
BARVA Černá
STYL Moderní
ŠÍŘKA 45 cm
HLOUBKA 75 cm
VÝŠKA 78 cm, 84 cm
HMOTNOST 19,5 kg
NOSNOST 110 kg
MATERIÁL Kov, Plast
BARVA Černá
STYL Moderní
ŠÍŘKA 45 cm
HLOUBKA 75 cm
VÝŠKA 78 cm, 84 cm
HMOTNOST 19,5 kg
NOSNOST 110 kg
MATERIÁL Kov, Plast

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení