- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Masážní polohovací křeslo AGUSTIN M
Masážní polohovací křeslo AGUSTIN M
Telefonická objednávka
Pohodlné křeslo AGUSTIN M se stane vaším nejlepším společníkem k relaxaci a odpočinku.
Křeslo je čalouněné příjemnou látkou ve dvou barevných variatnách: béžová a šedá. Nabízí funkci polohovací zádově opěrky a zároven je masážní.
Barva:
béžová
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 75 cm
hloubka: 92 - 160 cm
výška: 107 - 83 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 45 cm
výška područek od země: 60 cm
Hmotnost:
30 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 75 cm |
| HLOUBKA | 92 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 107 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 46 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 024 Kč
Měděná
Není skladem
2 216 Kč
Černá
Není skladem
2 256 Kč
























Zboží ihned, platba za 14 dní