Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Ochranné podložky pod židli

Pracujete často z domova a pracovna je hojně využívanou místností? Zařiďte si ji nábytkem do pracovny, doplňky a dalšími praktickými vychytávkami, které vám zpříjemní práci. Základními kousky jsou bezesporu dostatečně velký pracovní stůl, vhodné osvětlení do pracovny a pohodlné kancelářské židle a křesla. Bez toho se zkrátka neobejdete. Díky pohodlnému místu k sezení předejdete nepříjemným bolestem zad a krční páteře. A praktickou vychytávkou, kterou v pracovně oceníte jsou i ochranné podložky pod židli.

Ergonomické sezení pro pohodlí a zdraví zad

Nehrbte se dlouhé hodiny na nekvalitní židli. Kvalitní kancelářská křesla a židle poskytnou potřebnou oporu zádům. Díky ergonomickému sezení budete mít zajištěno nejen potřebné pohodlí, ale především uděláte to nejlepší pro zdraví vašich zad. 

Široká nabídka židlí a křesel

Vyberte si moderní a prakticky řešený nábytek do pracovny přesně podle svých požadavků. Díky široké nabídce kancelářských křesel a židlí do pracovny snadno vyberte přesně takové místo k sezení, které bude podle vašich představ. Sezení si snadno přizpůsobíte přesně svým momentálním potřebám. Předejdete tak nepříjemným bolestem zad a dalším problémům do budoucna.

Židle jako interiérový doplněk

Kromě pohodlného místa k sezení vám navíc kancelářská židle poslouží také jako designový interiérový doplněk. Díky chytrému řešení v podobě ochranných prvků lze navíc velice jednoduše předejít nežádoucímu poškrábání podlahy.

Praktické ochranné prvky proti poškrábání podlahy

Jednoduchými praktickými ochrannými prvky proti poškrábání podlahy při používání židle kancelářské jsou ochranné podložky. Ty se jednoduše umístí na podlahu pod židli a dokonale se jí přizpůsobí. Samozřejmostí je odolnost a protiskluzové vlastnosti.
Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení