E-shop je plně funkční. Opatřeními chráníme své zaměstnance a zákazníky. BEZKONTAKTNÍ DORUČENÍ A OPATŘENÍ

Kam s postelí?

Koupili jste si novou postel, vybrali jste tu správnou matraci i rošt a přesto se ráno probouzíte unavení a zlámaní? A přemýšleli jste už o tom, že v tomhle vašem stavu může hrát velkou roli i to, kam jste postel v ložnici postavili? Nebudeme vám tu vyprávět o geopatogenních zónách, to třeba příště. Ale i taková jednoduchá pravidla, která vám za chvíli na této stránce vypíšeme, vám můžou hodně zkvalitnit spánek;-)

Pokud tedy to, že se ráno probouzíte naprosto bez energie a nejraději byste se vrátili zpět do peřin a prospali zbytek dne, je váš případ, čtěte dále. 

Zásady správného umístění postele:

  • po stranách postele by měl být dostatečný prostor k tomu, abyste do ní mohli nejen pohodlně vcházet, ale také ji pohodlně ustlat
  • čelo postele by mělo být umístěno vždy u zdi
  • snažte se nestavit postel do blízkosti okna (průvan může být nebezpečný a nepříjemný)
  • nedělejte tu velkou chybu a neumisťujte si do ložnice zbytečnou elektroniku - aneb televize do této místnosti nepatří!

A pokud máte pejska nebo kočičku, vyzkoušejte jejich schopnosti. Psi si lehají jen na místa, která nejsou zasažena žádnou geopatogenní zónou. Zkrátka jen tam, kde je jim příjemně. Kočky to mají naopak ;-)