Novoroční výprodej nábytku 2019

Novoroční výprodej nábytku 2019

Je tu nový rok 2019 a proto přejeme všem naším zakáznikům vše nejlepší v novém roce a Dekorhome nabízí velký novoční výprodej nábytku pro celou rodinu kde si každý vybere znaší široké nabídky zde: https://www.dekorhome.cz/vyprodej-nabytku-za-dobre-ceny

Designové stylové lampy

Designové stylové lampy

Chcete si do svého domova pořídit praktickou, ale i krásnou dekoraci? Vsaďte na stolní lampy či stojací lampy! Stačí, když styl tohoto svítidla sladíte se stylem, který u vás doma převládá.


Dnes už se dají pořídit lampy všech velikostí, tvarů, barev a stylů ... stačí si vybrat! Někdo vyznává čistou eleganci, jiný má rád modernu, další může ujíždět na prvorepublikovém nábytku.

Paraván - chytré členění prostoru

Paraván - chytré členění prostoru

Všichni jistě víte, co je to paraván. Vídali jsme je na zámcích, v muzeích, ve filmech pro pamětníky... Ale věřte, že tihle "starouškové" nepatří zdaleka do starého železa, ba naopak, vracejí se do módy a stávají se oblíbenou součástí našich domovů.

... a neplní jen funkci okrasnou, ale také praktickou:

  • můžete je použít jako dělící příčku ve vaší restauraci, kavárně, hotelu
  • pokud jste lékař(ka), pak je paravan nedílnou součástí vaší ordinace

I obyčejný a trohý interiér se díky paravánů může proměnit na nevšední. Buďte stylový a pořiďte si tohoto eleganního společníka: http://www.dekorhome.cz/paravany

Zaměřeno na matrace 1+1 zdarma

Zaměřeno na matrace 1+1 zdarma

Věděli jste, že opravdu dobré matrace mají až 7 zón tuhosti? A pokud se jedná a matraci nejvyšší kvality, lze její tuhost v průběhu vašeho života měnit?

Například u těhotných žen se na čas zvýší jejich váha a nároky na kvalitní spánek se rapidně změní. Matrace se v takovém případě dá vyztužit vložením tzv. ztužovacích válců (u pěnové matrace).

Opravdu dobrá matrace by měla "dýchat" - odvětrávat pot, nepolcovat zápach. Také byste měli mít možnost ji pravidelně ošetřovat proti nečistotám (hlavně prachu a roztočům). Při těchto procedůrách by neměla matrace měnit své vlastnosti!

Podívejte se na aktuální nabídku: http://www.dekorhome.cz/matrace-1-1

Televizní stolky

Televizní stolky

Stejně jako ostatní kusy nábytku, i výběr TV stolku se řídí stejnými pravidly. Opět nezapomeňte na to, že i tenhle kousek musí ladit ke zbytku nábytku v obývacím pokoji, kde máte většinou televizi umístěnou. Pohovka, konferenční stolek, TV stolek...to je trojka, která by měla k sobě ladit především ;-)

Rozhlédněte se tedy po vašem obývacím pokoji a zapřemýšlejte, který kousek by byl vhodný právě pro vás. A nezapomeňte zhodnotit také materiál, velikost a nosnost stolku!

P.S.: Samotné umístění TV je také velmi důležité. V obrazovce by se vám nemělo odrážet světlo z oken. Vašeho miláčka byste také neměli stavět blízko topení či krbu. To by mu vážně neudělalo dobře.

Moderní jídelní sety nejen do kuchyně

Moderní jídelní sety nejen do kuchyně

Hledáte zajímavý jídelní set do kuchyně ! Máme pro vás vánoční nabídku na akční ceny a u většiny setů s dopravou zdarma.

Naše nabídka jídelních setů je z různých materialů např.:

- dřevěné jídelní sety

- jídelní sety skleněně

- jídelní sety lamino

- levné jídelní sety

 - také jídelní sety dle počtu židlí ke stolu tzn  2+1 , 4+1 , 6+1

Barvy a barvičky vhodné do ložnice

Barvy a barvičky vhodné do ložnice

Víte, že ne každá barva se hodí do každého pokoje? Nicméně, než se dostaneme k samotným barvám, které byste chtěli mít na zdi v ložnici, zamyslete se nad stylem celého pokoje. Všímejte si maličkostí.

Jaký máte nábytek? Máte na zemi koberec, nebo dřevěnou podlahu? Je nábytek světlý, nebo naopak tmavý. To vše musí být v rovnováze, abyste dosáhli dokonalého efektu harmonické ložnice. Místnosti, kde odpočíváte, kde usínáte a ráno se probouzíte. 

Při výběru barvy berte také na vědomí, že může způsobit optické zvětšení, nebo naopak zmenšení celého prostoru. Umí také působit blahodárně na vaši psychiku, nebo také nepříznivě.

Nepodceňujte výběr roštu k posteli!

Nepodceňujte výběr roštu k posteli!

Mohlo by se vám nevyplatit, pokud budete při výběru roštu do postele příliš spořiví. Kvalitní rošt je totiž polovinou cesty ke kvalitnímu spánku. Pokud se pak kvalitní rošt spojí také s kvalitní matrací, pak máte o postaráno i o kvalitní spánek;-)

Jak při výběru matrace, tak při výběru roštu hodně záleží na spoustě parametrů, které je nutné brát v úvahu. Určitě všichni víte, že byste měli vzít v potaz vaši výšku a váhu, ale tušili jste, že záleží i věku a pohlavi? Ženy a muži jsou co se týče stavby těla odlišní. Stejně tak v různém věku máme odlišné nároky

Dekorace váš příbytek rozsvítí!

Dekorace váš příbytek rozsvítí!

Není nic horšího než zcela holé zdi, žádné doplňky, dekorace ... Myslíte si taky, že duši vašemu bydlení dávají až tyhle maličkosti? My rozhodně ano.

Když vejdete do vašeho domu, domku, nebo bytu, musíte cítit, že jste doma. Cítit se tam dobře. Spokojeně.

Rozhlédněte se u vás. Máte na zdech nějaký ten obrázek? Na poličce fotku celé vaší rodinky a na gauči si hoví barevné polštáře? Tak bezva, my tleskáme! To je totiž ta pravá atmosféra správného domova.


Hledám vhodnou kancelářskou židli - Zn. pohodlí především

Hledám vhodnou kancelářskou židli - Zn. pohodlí především

Když už jsme v minulém příspěvku "nakousli" ty kancelářské židle, bylo by vhodné toto téma probrat důkladněji.

Uvědomujete si, že židle, na které sedíte, když pracujete, je jednou z nejvíce opomíjených pracovních pomůcek? Lpíme na tom, abychom měli nejmodernější technické vybavení, ale výběrem židle se nikdo příliš nezabývá. 

Schválně. Kolik hodin denně sedíte u počítače? A bolí vás záda? Příčin může být hned několik, ale ta nejvíce pravděpodobná je, že sedíte denně na zdraví škodlivé židli!

Kam s postelí?

Kam s postelí?

Koupili jste si novou postel, vybrali jste tu správnou matraci i rošt a přesto se ráno probouzíte unavení a zlámaní? A přemýšleli jste už o tom, že v tomhle vašem stavu může hrát velkou roli i to, kam jste postel v ložnici postavili? Nebudeme vám tu vyprávět o geopatogenních zónách, to třeba příště. Ale i taková jednoduchá pravidla, která vám za chvíli na této stránce vypíšeme, vám můžou hodně zkvalitnit spánek;-)

Pokud tedy to, že se ráno probouzíte naprosto bez energie a nejraději byste se vrátili zpět do peřin a prospali zbytek dne, je váš případ, čtěte dále. 

 

Designový nábytek

Designový nábytek

Dekorhome nabízí zajímavý designový nábytek za příznivé ceny. V nabídce najdete nábytek v těchto kategoriích: jídelní a barové židle, jídelní stoly, konferenční stolky, věšáky, atd. V různých materiálech a barvách. Nábytek lze vkusně kombinovat. Nabídka se stále rozšiřuje.