Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Matrace 80x200

Kvalitní a dostatečně dlouhý spánek je důležitý pro regeneraci a zdraví každého z nás. Klíčovým prvkem je k tomu kvalitní a vhodně zvolená matrace. Vybrat si můžete z varianty pro jednolůžko nebo dvojlůžko. Jednolůžková matrace 80x200 je dostupná v několika provedeních a stupních tvrdosti. Jak vybrat tu pravou a která bude tou nejlepší volbou pro vaše záda a plnohodnotný spánek?

Populární bio pěna

V oblasti spánku je populárním řešením materiál v podobě líné bio pěny. Matrace z bio pěny se vyznačuje vysokou kvalitou a poskytne vám během spánku a odpočinku potřebný komfort. Zajímavostí je obsah sójového extraktu, který má tu roli, že má příznivý vliv na lidské zdraví. Oceníte i kvalitní potah s obsahem výtažků z rostliny aloe vera, které působí antibakteriálně a mají pozitivní vliv na pokožku člověka. 

Provedení s dvojí tvrdostí

Oblíbenou volbou je i provedení ve dvojí tvrdosti. To výrazně prodlužuje životnost matrace 200x80. Vsaďte na matrace s dvojí tvrdostí, které díky nopům zabezpečují lepší prokrvení pokožky a poskytují potřebnou oporu zádům. Konkrétní tvrdost si můžete jednoduše změnit jejím otočením. Navíc se hodí pro všechny typy roštů. 

Sendvičová varianta

Skvělou volbou jsou i vysoce pohodlné sendvičové matrace. Ty jsou složeny z několika vrstev v různých stupních tuhosti a s rozdílnou objemovou hmotností. Výhodami je nejen dobrá opora těla a zad, ale také poměrně dlouhá životnost. Střed je tvořen PUR pěnou zajišťující celkové vyztužení. 

Pružinové matrace z bonellových pružin

Pohodlný spánek vám zajistí i pružinové matrace, které se těší velké oblibě. Jsou vyrobené z bonellových ocelových pružin a ty jsou do sebe navzájem propletené. Matrace pružinové mají skvělé ortopedické vlastnosti a perfektně se tak přizpůsobí lidskému tělu. Vyznačují se i vysokou vzdušností a dlouhou životností.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení