Šatní skříň LIMA S-1

Dodání do 7 dnů
od 6 435 Kč 6 774 Kč
Dostupné varianty produktu:
Bílá
Dub sonoma
Bílá / dub sonoma
a další
-13%

Paraván hnědá Dekorhome

Dodání do 14 dnů
od 3 125 Kč 3 580 Kč
Dostupné varianty produktu:
3
4
5
a další
Sleva až 17%

Postel masivní dřevo Dekorhome

Dodání do 14 dnů
od 3 659 Kč 4 228 Kč
Dostupné varianty produktu:
100x200 cm
120x200 cm
140x200 cm
a další

Noční stolek VIRED

Dodání do 7 dnů
1 690 Kč
Dostupné varianty produktu:
Bílá
Dub

Noční stolek LAMAJ

Dodání do 7 dnů
1 690 Kč
Dostupné varianty produktu:
Bílá
Dub

Stojanové zrcadlo TARAN

Dodání do 7 dnů
od 1 250 Kč
Dostupné varianty produktu:
Bílá
Červená
Modrá
a další

Nábytek a doplňky do ložnice

I když v ložnici netrávíte tolik času jako v jiných částech vašeho domova, zaslouží si vaši pozornost, co se stylu a designu týče. Vybavte si tuto místnost krásným nábytkem, který ji zútulní a navodí vám příjemnější spánek. Základem je kvalitní a pohodlná postel, tím to ovšem nekončí.

Příjemný a ničím nerušený spánek

Dopřejte si plnohodnotný a ničím nerušený spánek bez toho, aniž byste se ráno probouzeli rozlámaní a nevyspalí. Neobejdete se bez pořádné manželské postele. Základem je pak kvalitní rošt a také ideální matrace. Zvolíte si postel z masivu nebo z umělé kůže? V oblasti roštů se nabízí varianta v rámu, s výklopem nebo polohovací. Výběrem vhodné matrace zajistíte vašim zádům potřebný komfort. 

Vše potřebné po ruce

Rádi si před spaním čtete nebo surfujete na internetu v telefonu? Pak se vám určitě bude hodit místo, kam před spánek knihu nebo telefon odložit. K tomu vám perfektně poslouží noční stolky, které je ideální zvolit ve stejném dekoru jako manželskou postel. Jsou vybavené většinou dvěma zásuvkami, případně kombinací otevřeného úložného prostoru. Dámy pak pro večerní odlíčení a ranní líčení ocení toaletní stolek s taburetem a zrcadlem

Kam s oblečením

Pokud nemáte jinou možnost, kam uložit vaše oblečení a nabízí se tedy jediná možnost v ložnici, bude to chtít prostornou šatní skříň. Ta může mít posuvné nebo otevírací dveře. Pro optické zvětšení místnosti je pak ideální šatní skříň se zrcadlem. Ve stejném designu si pak můžete pořídit i některou z komod.

Designové doplňky

V ložnici využijete i nejrůznější doplňky. Aby se vám svršky jen tak nepovalovaly, mohou být úhledně uložené na stojanu na šaty nebo můžete vyzkoušet teleskopický šatní úložný systém. Něžné pohlaví bude nadšeno ze stojanového zrcadla. Pro čtení do pozdních nočních hodin vám pak přijde vhod stolní lampa.