Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Klekací křesla

Hledáte řešení pro pohodlné sezení u psacího stolu? Nejenom pracovna, ale i dětský pokoj jsou místem, kde mnohdy dospělý člověk nebo dítě tráví u pracovního stolu více času. To si logicky žádá nějakou to místo k sezení. Kancelářské židle a křesla jsou v tomto ohledu skvělou volbou. Vybrat si můžete z dlouhé řady variant. Jednou z možností jsou klekací křesla, která využijí jak děti, tak i dospěláci.

Ergonomické sezení jako stvořené pro domácí kancelář

Klekací křeslo je oblíbené především z toho důvodu, že přináší možnost správného a vhodného sezení. Ergonomické klekací křeslo je tak jako stvořené nejenom pro domácí kancelář v pracovně, ale využijí jej i děti a studenti ve svých pokojích. A proč právě tento styl sezení? Bylo prokázáno, že v této pozici je elimininována bolest zad na minimum a také snižována únava. Tato varianta je určena spíše pro kratší sezení. Díky správnému úhlu při sezení je vhodná pro všechny, kteří trpí bolestí zad nebo jim chtějí předcházet. 

Praktická kolečka pro snadnější přesun

Tento typ kancelářské židle si velice rychle oblíbíte, a to nejenom z důvodu komfortu, ale i praktičnosti. Ergonomická klekačka je vybavena praktickými kolečky, takže si ji snadno, rychle a pohodlně přesunete na konkrétní místo, kamkoliv právě potřebujete. Což je velkou výhodou. 

Optimální nastavení podle potřeb člověka

U ergonomické klekačky využijete i možnost optimálního nastavení podle vašich momentálních potřeb. Nastavit si tak můžete výšku i sklon. Díky správné poloze tak dojde k přenesení hmotnosti na dolní končetiny a odlehčení páteře.

Široká nabídka provedení a barev

Křesla klekací jsou dostupná v široké nabídce provedení a barev. Zajímavě vypadá třeba kombinace dřevěné konstrukce s pohodlným čalouněním. To je k mání v neutrálních i pestřejších odstínech.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení