Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Přístřešky na auto

Zahrada není jenom místem sloužícím k odpočinku a zahradničení. Je také prostorem, na kterém se většinou musí vyřešit to, kam zaparkovat vozidla. Pokud nemáte garáž a nechcete mít jenom obyčejné parkovací stání, můžete to vyřešit speciálními přístřešky na auto. Ty mohou být vyrobeny z různých materiálů. Tyto přístřešky poskytnou vašemu vozu potřebnou ochranu před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Praktický zahradní doplněk a alternativa ke garáži

Přístřešky pro auto jsou nejenom praktickým zahradním doplňkem sloužícím k ochraně vašeho vozu, ale také skvělou, a především cenově dostupnou alternativou ke garáži. Jejich velkou výhodou je tak výrazně nižší cena. Takový přístřešek pro auto se vyznačuje kvalitním zpracováním a vyšší odolností.

Odolná kovová konstrukce

Jednou z možností, jaký zvolit auto přístřešek, je odolná kovová konstrukce. Kovový přístřešek na auto je zajímavým a elegantním doplňkem rodinného domu. Přináší variabilní řešení, kdy může stát volně v prostoru nebo je možnost jej namontovat ke stěně domu. Toto praktické garážové stání má konstrukci vyrobenou z hliníkových profilů střechu z čirého polykarbonátu.

Přístřešky ze dřeva

Další variantou jsou pak dřevěné přístřešky pro auto. Ty jsou dostupné v provedení z různých druhů dřeva, jako je smrk nebo borovice. Takový přístřešek pro automobil může být i kompletně uzavřený a zároveň snadno poslouží k uložení různého zahradního náčiní a dalších věcí.

Jednoduché a cenově dostupné provedení 

Jednoduchým, a zároveň i cenově dostupným řešením jsou pak přístřešky na automobil plachtové. Jedná se o praktické a levné provedení. Plachtová garáž je dostupná v několika velikostech a barvách. Najde si tak využití pro menší i větší vozy, kterým poskytne potřebnou ochranu před kroupami, sněhem a dalšími povětrnostními vlivy.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení