Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Dřevěné zahradní domky

Zahradní domky ze dřeva jsou dokonalou kombinací kvality dřeva, praktičnosti a elegance. Dřevěné zahradní domky a chatky z masivního dřeva z naší nabídky se mohou pyšnit velmi kvalitním provedením, Vaše zahrada tak bude mít místo, kde můžete snadno uskladnit řadu věcí. Zahradní domky ze dřeva jsou skládané různými systémy např. systémem pero drážka a po vhodné impregnaci a nátěru můžete očekávat dlouhou životnost. Nakupte levné dřevěné zahradní domky, praktické kůlny na nářadí, krásné roubené domky, altány i prostorné rekreační domky v našem internetovém obchodě. Chatky a srubové domky vám spolehlivě dovezeme naší dopravou, nebo si pro ně můžete dojet sami.

Kvalitní zpracování zahradních domků

Dřevěné zahradní domky a chatky srubové a panelové konstrukce jsou lehké dřevostavby určeny především pro zahrádkáře jako účelový objekt. Na zahradní domky používáme např. vyzrálé smrkové sušené dřevo z Česka a ze severní Evropy. Obvodové stěny zahradních domků srubové konstrukce jsou vyrobeny z profilovaných čtyřstranně hoblovaných prken spojených v rozích tzv. křížovým spojem s dvojitým zámkem.

Jednoduché sestavení

Zahradní domky panelové konstrukce jsou konstruovány jako stavebnice z panelů a dalších konstrukčních prvků. Jelikož je dřevo organický materiál je nutno počítat s občasnými drobnými zarostlými suky. Všechny typy zahradních domků mají ventilační rošty. Sedlová nebo pultová střecha spočívá na dřevěných nosných hranolcích. Bednění střechy zahradního domku tvoří prkna sesazená na pero a drážku. Základní střešní krytina na zahradním domku je asfaltová pískovaná lepenka - provizorní střešní krytina.

Odolnost a dlouhověkost

Veškeré dřevěné části, kromě podkladových hranolů, jsou bez nátěru. Doporučujeme co nejdříve po montáži chatu opatřit konečnou povrchovou úpravou, kterou prodlužujeme životnost zahradního domku. Vhodnými jsou lazurovací laky odolné proti vodě a UV záření, které jsou vhodné i z ekologického hlediska. Nátěr přímo ve výrobním závodě je možný za příplatek.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení