Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Dětská hřiště

Malé i velké děti potřebují dostatek pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu. Není nad to, když je takový pohyb spojený se zábavou. To můžete vašim ratolestem umožnit přímo na vaší zahradě. Skvělou volbou jsou parádní dětská hřiště, která v sobě zahrnují spousty herních prvků pro zdravý pohyb kluků i holek. Hřiště pro děti jsou tak skvělým vyplněním volného času předškoláků a školáků.

Parádní venkovní zábava

Dětské hřiště přináší rozmanité možnosti v oblasti venkovní zábavy. Menší i větší děti společně se svými sourozenci nebo kamarády se mohou parádně vyřádit. Protáhnou si tělo, zaběhají si a vydovádí se na čerstvém vzduchu. Přídavné domečky navíc poslouží i jako krásná schovávačka. 

Domeček se skluzavkou

Jedním z typů je dřevěné dětské hřiště se skluzavkou v různých barevných variantách. Nadchne jak malé, tak i velké. Stačí jen vylézt po žebříku nahoru a už mohou zase frčet po klouzačce dolů. A takhle pořád dokola. Tato nekončící zábava umožní vašim potomkům užít si spoustu legrace.  

Prolézačka s bunkrem v jednom

Hřiště dětská podporují nejenom zdraví prospěšný pohyb, ale také rozvíjí fantazii a podporují kreativitu. Multifunkční hřiště poslouží jako prolézačka s bunkrem v jednom. Až vaše děti omrzí dovádění a skotačení, mohou si odpočinout uvnitř domečku s okýnkem a terasou. Ten umožňuje zahrát si tak s ostatními třeba na schovávanou nebo jej vybavit oblíbenými hračkami, dekami a polštáři. Nudit se v něm rozhodně nebudou.

Jednoduchá sada houpaček

Pokud hledáte jednoduché řešení na zabavení ratolestí pro vaši zahradu, pak je vhodnou volbou praktický set houpaček. Je vybaven odolnou a stabilní konstrukcí. Najednou se na něm může pohoupat více dětí, sourozenci i kamarádi. Díky plastovým sedátkům se houpačky vyznačují vysokou odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům.

Nábytek

Premium nábytek

Osvětlení

Sauny

Velký výprodej nábytku

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení