Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry
Dětská hřiště Malé i velké děti potřebují dostatek pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu. Není nad to, když je takový pohyb spojený se zábavou. To může ...

Dětská hřiště

Malé i velké děti potřebují dostatek pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu. Není nad to, když je takový pohyb spojený se zábavou. To můžete vašim ratolestem umožnit přímo na vaší zahradě. Skvělou volbou jsou parádní dětská hřiště, která v sobě zahrnují spousty herních prvků pro zdravý pohyb kluků i holek. Hřiště pro děti jsou tak skvělým vyplněním volného času předškoláků a školáků.

Parádní venkovní zábava

Dětské hřiště přináší rozmanité možnosti v oblasti venkovní zábavy. Menší i větší děti společně se svými sourozenci nebo kamarády se mohou parádně vyřádit. Protáhnou si tělo, zaběhají si a vydovádí se na čerstvém vzduchu. Přídavné domečky navíc poslouží i jako krásná schovávačka. 

Domeček se skluzavkou

Jedním z typů je dřevěné dětské hřiště se skluzavkou v různých barevných variantách. Nadchne jak malé, tak i velké. Stačí jen vylézt po žebříku nahoru a už mohou zase frčet po klouzačce dolů. A takhle pořád dokola. Tato nekončící zábava umožní vašim potomkům užít si spoustu legrace.  

Prolézačka s bunkrem v jednom

Hřiště dětská podporují nejenom zdraví prospěšný pohyb, ale také rozvíjí fantazii a podporují kreativitu. Multifunkční hřiště poslouží jako prolézačka s bunkrem v jednom. Až vaše děti omrzí dovádění a skotačení, mohou si odpočinout uvnitř domečku s okýnkem a terasou. Ten umožňuje zahrát si tak s ostatními třeba na schovávanou nebo jej vybavit oblíbenými hračkami, dekami a polštáři. Nudit se v něm rozhodně nebudou.

Jednoduchá sada houpaček

Pokud hledáte jednoduché řešení na zabavení ratolestí pro vaši zahradu, pak je vhodnou volbou praktický set houpaček. Je vybaven odolnou a stabilní konstrukcí. Najednou se na něm může pohoupat více dětí, sourozenci i kamarádi. Díky plastovým sedátkům se houpačky vyznačují vysokou odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům.

Zobrazit popis
Skrýt popis

Nábytek

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Zahrada

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení